Yüklemeyi Kapat
  • ISO Sertifikalı Bir Kuruluştur

  • 1999'dan Beri

Bizimle iletişime geçmeden Fason Ürün Yaptırmayın !!!

15 yılı aşkın tecrübesi ile Gıda ve Kozmetik alanında faaliyet gösteren firmamız N-life, Redexi, Ovinda, Doğuş, Artos, L’Roux, Lokman Sena Sultan gibi markalarla Eczaneler, Kozmetik marketler ve seçkin Aktarlarda ürün satışı gerçekleştirirken fason müşteri taleplerine de geniş üretim yelpazesi ile cevap vermektedir. 

Güneş Kremleri, Cilt Bakım ürünleri, Yüz Yıkama Jelleri, Gece, Gündüz Kremleri, Beyazlatıcı Kremler, Şampuanlar, Duş Jelleri, Canlandırıcı Cilt Serumlar ve daha pek çok çeşit kozmetik ürün ile bitkisel takviyeler, bitkisel çaylar fason olarak da müşteri taleplerine uygun olarak üretim yapılmaktadır. 

ISO 9001-2005, ISO 14001-2015, HACCP, ISO 45001 ve HELAL belgelerine sahip işletmemiz GMP standartlarında üretim yapmakta, her türlü resmi izin ve ruhsatlandırma işlemlerinizde de yardımcı olmaktadır.

Kaliteli ve profesyonel üretim Fason kozmetik üretimi hizmetlerimiz aşamasında kullanmış olduğumuz aktiflerin en özenli malzemelerden, etkinlik testleri yapılmış sertifikalı aktiflerden seçmekte ve insan sağlığı açısından hiç bir riski taşımaması gerektiğini öde tutarak üretim yapmaktayız.

Ürünün içeriğinde bulunacak aktiflerin ve formülün, müşterinin talepleri üzerine ar-ge birimi tarafından geliştirilerek numune içerik üretimi temin edilmektedir. Fason kozmetik üretimi alanında, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş koruyuculu aktifli kremler ve losyonlar, gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. 

Fason bitkisel yağ üretimi konusunda yıllardan beri süregelen tecrübemiz bizi sektörde güvenilir kılmaktadır. Fabrikamız tesisimizde yer alan makinelerimiz bitkisel yağları, uçucu yağlar, sabit yağlar üretmektedir. Bitkisel yağlar fabrikamızdaki makinemizde özenle hazırlanır. Ürünlerin gramajı isteğinize bağlı olarak optimize edilmektedir.

Bitkisel takviye ürünleri modern hayatın getirisi olan sağlıksız beslenme ve stres gibi etkenlerin etkilerinin en aza indirilmesini amaçlayarak üretilir. Hem kadın hem erkekler ve belirli bir yaşın üstünde çocukların da kullanımına uygun olarak üretilen fason gıda takviyesi ürünleriyle olumsuz etkilerin en aza indirilmesi ve kişilerin daha sağlıklı, zinde olması hedeflenmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesini amaçlayan bu ürünler ile kişilerin tarafından takviye amacı ile kullanılıyor.  

Ürünlerin Türkiye genelinde binlerce mağaza ve milyonlarca tüketiciyle buluşarak tüketicinin güvenini, beğenisini kazanmayı ve tüketici memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı başarmıştır. Müşterilerimizden almış olduğumuz güvenle kişisel bakım ve fason cilt bakım ürünlerini arzu ettiğiniz marka adı altında tüketicisiyle buluşturuyoruz.

Müşterilerimizin talebi üzerine titiz bir planlama yaparak en iyi sonuçlara tam zamanında ulaşmak için çalışıyoruz. Ürünlerin kalite standartlarına uygun olmasını sağlamak için kalite kontrol uzmanlarımız üretim süreci boyunca tüm denetimleri düzenli olarak gerçekleştiriyor.  

Organizasyonel yapımız ve başarıyla ilerlettiğimiz tedarikçi yönetim sistemiyle hizmet kalitesi, zamanında teslim, ürün kalitesi ve standartlara uygunluk yönüyle müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Denetim, yönetim ve uygulamaların operasyonel mükemmeliyetçilik açısından nihai hedeflerimizle uyumlu olabilmesi için alanında uzman ekiplerden oluşan Kalite Güvence ve Sosyal Uygunluk birimlerimiz sahada aktif biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

Değişken müşteri taleplerine hızlı ve esnek yanıtlar verebilmek amacıyla güvendiğimiz tedarikçilerin desteğinden yararlanıyoruz. Tedarik stratejilerimizi ve tedarik yönetimi sistemimizi Bitkiden Doğal Yaşam değerlerine göre yapılandırıyoruz. 

Paketleme Ürünlerin kutulanması kozmetik dolum tesisi içinde bulunan ambalajlama makineleri ile otomatik şekilde yapılabilmektedir. Fason paketleme ve dolum ile sizlere yük olmadan ürünleriniz özenli şekilde kutulama ve ambalajlama işlemleri tamamlanır. 


fason_reklamı